Fjalët e pista që femrat duan t'i dëgjojnë gjatë seksit

Seksi

Fjalët e pista që femrat duan t'i dëgjojnë gjatë seksit

Më: 26 korrik 2020 Në ora: 19:55
Ilustrim

E vërteta rreth dhomës së gjumit është se pas dyerve të mbyllura thuhen gjëra të pista dhe bëhen biseda të ndyra. Shumica e njerëzve pëlqejnë të rrisin predispozitat e tyre, të shtojnë disa aventura në jetën seksuale dhe më në fund, të marrin atë që duan në shtrat.

Një vajze zakonisht i vjen dëshira për të bërë gjithçka me ju, kur i thuhen gjëra të pista, por për të arritur deri në atë pikë, të gjithë meshkujt duhet të dinë ju duhet të dini se cilat janë këto fjalë.

Gjithçka ka të bëjë me përdorimin e kombinimit të drejtë të fjalëve si dhe krijimin e situatave të duhura, për të dhënë efekt. Më poshtë keni disa prej tyre:

Mund ta bëj këtë gjithë natën.

Do doja të kisha duart e mia mes flokëve të tu dhe të të bëja të ulërije.

Tingujt që nxirrje herën e fundit që ishim bashkë në shtrat, më bëjnë të ndihem i dobët.

Vetëm kur e mendoj që mund të të shikoj ty të zhveshur, çmendem.

Nuk e mbaj dot veten kur mendoj që mund të jem mes këmbëve të tua.

Kam menduar të jem gjithë ditën brenda teje.

E adhuroj shijen tënde.

Do të bëj çfarë të duash ti.

Më lër të të bëj të ndihesh më mirë se kurrë më parë.

Sot jam i yti. Më thuaj çfarë do.

Mënyra se si ndihesh kur je në krahët e mia, më bën të varur nga ty. Nuk ngopem.

Dua të të bëj të ulërasësh nga kënaqësia sot.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat