Rrëfimi erotik: Pasi bëmë seks, ai më zgjoj nga gjumi, kishte parë porno dhe reagimi i tij ishte...

Seksi

Rrëfimi erotik: Pasi bëmë seks, ai më zgjoj nga gjumi, kishte parë porno dhe reagimi i tij ishte...

Nga: Bota sot Më: 29 korrik 2020 Në ora: 21:43
Ilustrim

E dashura psikologe: I dashuri im ka bërë seks me mua, pastaj u shtri afër meje duke shikuar pornografi derisa unë isha në gjumë, pastaj më zgjoj që të bëj seks përsëri. Pse do të më bënte këtë?

Ne jemi bashkë për tri vite dhe jemi në të njëzetat tona. U emocionova kur ai u gjua të bënim seks për herën e dytë, sepse mendova se ishte një shenjë që jeta jonë seksuale po rimëkëmbët.

Ai është munduar të kulmojë muajt e fundit. Unë u lëndova kur ai më vonë e pranoj se ishte pornoja ajo që e emociononte atë.

Psikologia përgjigjet: Disa qifte shikojnë porno bashkë përpara se të bëjnë seks, një mënyrë për t'i ngjallur plotësisht, por është 'thikë me një teh'.

Porno ka tendencë që të bëhet më ekstrem dhe mund të përfundoj në 'vdekjen' e përgjigjeve seksuale, duke e bërë që të arrijë kulmin.

Kërkojini atij që të naloj të shikoj ndonjë pornografi për tre muaj, shihe reagimin e tij dhe shihe nëse jeta juaj e përbashkët seksuale është më e kënaqshme për ju të dy.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat