"Si ta rikthej seksin me partnerin, psikologia thotë bëjeni këtë veprim" - Bota Sot
"Si ta rikthej seksin me partnerin, psikologia thotë bëjeni këtë veprim"

Seksi

"Si ta rikthej seksin me partnerin, psikologia thotë bëjeni këtë veprim"

Nga: Bota sot Më: 5 gusht 2020 Në ora: 21:02
Ilustrim

Seksi me partnerin tim ka vdekur. Tani është bërë normale dhe frikësohem se nuk do të kthehet kurrë më.

Kemi dy fëmijë të moshës pesë dhe dy vjet. Më i vogli ka ende nevoja shtesë kështu që kjo e bën një tendosje të madhe për të gjithë ne.

Unë jam 38 vjeqare dhe partneri im është 41 vjeqar.

Ne të dy jemi kaq të lodhur thjeshtë më duhet nuk kemi kohë për njëri-tjetrin.

Unë kam fituar peshë dhe ndjehem si mbeturinë.

Ai punon me orë të gjata. Nuk mund të vazhdoj më kështu.

Psikologia përgjigjet: Ju të dy jeni në një tension të madh.

Fëmijët vendosni në fillimisht në ghumë. Jepni njëri-tjerit një masazh për të nihmuar rivendosjen e intimitetit./Bota sot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat