Rrëfimi i tmerrshëm: U abuzova në moshën tetë vjeçare, ja çfarë u bëj femrave tani

Seksi

Rrëfimi i tmerrshëm: U abuzova në moshën tetë vjeçare, ja çfarë u bëj femrave tani

Nga: Bota sot Më: 7 gusht 2020 Në ora: 13:41
Ilustrim

U abuzova në moshën 8 vjeqare, u tradhtova nga dashuria e parë dhe tani nuk mund të ndaloj të lëndoj njerëzit.

E dashura ime dhe unë ishim duke festuar përvjetorin tonë të parë kur ajo mori një mesazh nga një femër që ajo e kishte në shkollë duke i thënë se unë kisha seks me të javën e kaluar. Ishte e vërtetë.

E dashura ime kishte qenë për një mbrëmje jashtë dhe unë dola për një pije dhe u lidha me vajzën  e parë dhe nuk e pata idenë se ajo mund ta njihte.

Seksi ishte argëtues në atë kohë, por e dashura ime u lënua aq shumë kur mori këtë mesazh. Ajo e dinte se kjo mund të ishte e vërtetë.

Unë jam 35 vjeqar he vazhdoj ta tradhtoj. Unë isha i pabesueshëm ehe kur u martova, më pas u largova me gruan time.

Pata fatin që të takoj të dashurën tim dy vjet më vonë. Ajo është tri vjet më re se unë dhe me një zemër prej ari, dhe seksi ishte i mrekullushëm me të. Ajo më tregoj dashurinë e saj në shumë mënyra por unë ia hodha të gjitha dhe e lashë.

Më mungon ajo si i qmendur, kështu që unë e tradhtova atë me ish-in tim dhe më pas ngatërrova gjërat përsëri e përsëri.

Nuk kam asnjë justifikim pasi e di që tradhtia dhemb shumë. Kur isha 18 vjeqar isha i dashuruar me një vajzë dhe mendova se edhe ajo ndihet njësoj por ajo kishte fjetur me një shok. Më shkatërroj plotësisht kjo.

Ndjeva se isha i përdorur. Kur isha tetë vjeqar u abuzova seksualisht nga një djalë 12 vjeqar. E di që duhet ta kisha ndaluar, por e lashë të vazhdojë për dy vjetë. Kjo më bën të ndihem fajtor. Kështu jam lënduar shumë dhe kam lënduar edhe shumë njerëz.

Psikologia përgjigjet: Më vjen keq që keni kaq shumë dhimbje. Ju nuk keni nevojë të ju them se mashtrimi është i gabuar, por duhet ta kuptoni më mirë se qfarë ju shtynë ta bëni atë.

Kjo ka të ngjarë se buron nga abuzimi juaj si një fëmijë.

Ju jeni një person lënduar dhe për fat të keq ata shpeesh lëndrimin e tyre ua kalojnë të tjerëve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat