E dehur fjeta me dy meshkuj: Ata me xhiruan nudo dhe të lidhur në një karrige, ndërsa tani...

Seksi

E dehur fjeta me dy meshkuj: Ata me xhiruan nudo dhe të lidhur në një karrige, ndërsa tani...

Nga: Bota sot Më: 9 gusht 2020 Në ora: 19:43
Ilustrim

Më kanë tmerruar djemtë me të cilët kam fjetur, duke m'i shpërndarë fotografitë e mija e zhveshur dhe e lidhur në një karrige.

Një djalë që une e njoh ka bërë disa foto të mija dhe unë po i qmend të gjithë miqtë e mi duke i parë ato, por edhe më keq, familjen time.

Unë jam 23 vjeqare dhe vallëzoj në një grup amatore me disa shoqe. Jemi mjaftë të suksesshëm deri para izolimit nëpër klube dhe festa ditëlindjesh.

Ne mezi kemi pritur ta shohim njëri-tjetrin pas izolimit kështu që ne kemi vendosur të thyejmë pak rregullar për të bërë një ndejë të përbashkët muajin e kaluar në ditëlindjën me dy djem që kemi njohur nga palestra.

Festa ishte ne një klub shoqëror afër palestrës.

Ishte një natë e shkëlqyeshme me vallëzime dhe shumë alkool.

Distanca sociale ishte harruar.

Kur po ktheheshim në shtëpi, këmbët më dhimbnin, kështu që njëri nga djemtë më kapi mua dhe tjetri me mbajti thembrat.

Prindërit e mi nuk ishin aty kështu që unë i ftova ata në shtëpinë time.

Ne kishim pirë si shumë dhe bëmë gjëra seksuale, për të cilat unë pranova.

Këta djemë ishin 26 dhe 28 vjet.

Kur u larguan unë u zgjova nga shtrati dhe e kuptova që sytjenat e mia më mungonin.

Unë i shkrujta njërit prej djemëve në mëngjes dhe i thash: I dua të brendshmet e mija prapë.

Ai më ktheu: Cilat të brendshme? E keni fjalën për këtë?

Bashkangjitur ishte një fotografi e imja e lidhur dhe e zhveshur në një karrige me një maskë në fytyrën time.

Ai po shtrëngonte sytjenat e mi pas kokës.

Unë i thash: Po më duhen përsëri.

Ai vetëm më dërgoj disa emoji duke qeshur dhe nuk iu përgjigj më mesazheve të mija.

Po luan me mendjen time pa pushim.

Nuk mund të shihet qartë nëse fotoja ishte e imja, por jam e frikësuar se mund të ketë edhe foto të tjera dhe t'i shpërndajnë sërish.

Vëllai im është shpesh në palestër të njëjtën kohë me ta.

Unë vij nga një familje që respektohet shumë dhe prindërit e mi do të më largonin mua.

E di që kam qenë një idiot por qfarë të bëj që të ndaloj postimin e fotografive në mediat sociale apo diku tjetër në internet?

Psikologia përgjigjet: Është e frikshme që disa nga burrat që ju i shihni si miq mund të sillen kaq tmerrshëm.

Ndarja e imazheve seksuale tuaja është e ndaluar me ligj.

Unë kam kontakuar me Linjën e Ndihmës Porno dhe këshillat e tyre janë që ju të shkoni direkt në polici dhe të mos komunikoni me ata djemë më.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat