“Ai më përdor për seks, por unë dua një lidhje!”/28 vjeçarja rrëfehet te doktori i seksit

Seksi

“Ai më përdor për seks, por unë dua një lidhje!”/28 vjeçarja rrëfehet te doktori i seksit

Nga: BOTA SOT Më: 5 dhjetor 2021 Në ora: 22:07
Foto ilustrim

Lily 28 vjeçe takoi një burrë që i pëlqen shumë. Por ky ka pretendime të tjera në lidhje me raportin e tyre, shkruan 20min.ch në rubrikën Doctor Sex, përcjell Bota Sot.

Pyetje nga Lily (28) për Doctor Sex

Një vit më parë takova një burrë që më magjeps shumë. Nuk kaloi më pak se një javë dhe bëmë seks. Pas kësaj, ne u takuam edhe disa herë dhe u bëmë shumë të afërt çdo herë. Ishte e mrekullueshme!

Por shpejt e kuptova se ai donte vetëm seks, prandaj u tërhoqa për momentin. Kjo e zemëroi atë, por përsëri u përpoq të kontaktonte me mua. Për këtë, e sidomos për shkak se më kishte marrë malli shumë, u përfshiva sërish me të.

Atëhere e kuptova që isha e dashuruar me të dhe i thashë edhe atij. Por, ai tha se nuk donte një lidhje me mua. Ai më përdor vetëm për seks! Mua nuk më pëlqen kjo, por dua të jem me të.

Çfarë duhet të bëj?

Përgjigje nga Doctor Sex

Lili e dashur

Nëse të kuptoj mirë, ti në fakt dëshiron kontakt seksual me këtë mashkull po aq sa ai dhe duket se e ke qejf edhe ti. Kështu që nuk mendoj se është plotësisht e drejtë nga ana juaj ta etiketoni atë si autor dhe të portretizoheni si viktimë.

Ai nuk është aq i dashur për ty. Pra, është e qartë se herët a vonë do të vazhdojë. Prandaj, tani duhet të kujdeseni mirë për veten dhe t'i jepni formë çështjes në atë mënyrë që të jetë e duhura për ju.

Që kjo të ketë sukses, është e nevojshme të shikoni pa kushte dhe të mos kërkoni asgjë!

Fakti është: Ju i lejoni dëshirat t'ju mbizotërojnë dhe projektoni shpresa romantike te një i ri mjaft i matur dhe ndoshta edhe disi instinktual me të cilin keni pasur seks të mrekullueshëm.

Të lutem! Jeta nuk është një përrallë. Këtë bretkosë mund ta puthësh edhe njëqind herë, ai nuk do të kthehet kurrë në princ dhe nuk do të të bëjë gruan e tij!

Çfarë mund të bësh?

Ose shijoni atë që ju ofron me të gjitha shqisat tuaja - me vetëdije të plotë sepse nuk do të bëhet kurrë asgjë serioze. Ose lëreni dhe kthehuni tek burrat me të cilët është e qartë që në fillim se pretendojnë më shumë sesa tërheqja "thjesht" seksuale. Gjithe te mirat!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat