“Më do vetëm për seks”/Rrëfimi i gruas për historinë e saj “pa dashuri”

Seksi

“Më do vetëm për seks”/Rrëfimi i gruas për historinë e saj “pa dashuri”

Nga: BOTA SOT Më: 21 dhjetor 2021 Në ora: 22:23
Foto ilustrim

Mësoni historinë e një grauje që për katër vite nuk arriti të trajtohej me dashuri nga i dashuri i saj që e do vetëm për seks, shkruan The Sun rubrika "Der Deidre" transmeton Bota Sot.

E DASHUR DEIDRE: I dashuri im tha se nuk mund të më ofronte asgjë konkrete kur e pyeta se ku po shkonte lidhja jonë.

I kam shpjeguar se dua të qetësohem. Kam ndjenja për të dhe urrej pse është me mua vetëm kalimthi.

Ne njihemi për katër vjet dhe jemi takuar prej dy vitesh. Unë jam 36 dhe ai është 34.

Ne jemi thjesht miq me përfitime.

I thashë se do të shkoj në takime dhe dua të gjej dikë tjetër.

Ai më lutej që të mos e bëja këtë, por ai tha se dëshiron të qëndrojë mik me mua edhe nëse jam në një lidhje – dhe se ai do të donte akoma seks.

Ai thjesht dëshiron të marrë tortën e tij dhe ta hajë atë.

DEIDRE THOTË: Ke të drejtë. Ndërsa ai mund të bëjë seks me ju, ku është motivimi i tij për të ndryshuar?

Tregojini atij se duhet të tregojë se sa shumë ju vlerëson, ose do të vazhdoni jetën.

Por ju duhet të jeni realist, pasi ai ju ka thënë tashmë se nuk dëshiron raport me juve.. Mund të jetë më mirë të ndaloni seksin dhe të vendosni energjitë tuaja për të takuar dikë tjetër.

Është koha të përqendroheni në atë që dëshironi tani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat