Fara chia, limon dhe mjaltë për dobësim - Bota Sot
Fara chia, limon dhe mjaltë për dobësim

Shëndetësia

Fara chia, limon dhe mjaltë për dobësim

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 11:48
Foto

Niseni mëngjesin me një pije të lehtë për t’u përgatitur, e cila do t’ju ndihmojë të humbisni peshë.

Ajo çka ju duhet janë farat chia, limon, mjaltë dhe ujë.

Përzieni këta përbërës në një vend dhe konsumojeni pijen çdo mëngjes për 15 ditë rresht.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...