Këto janë shenjat që tregojnë se jeni prekur nga sëmundja e mëlçisë - Bota Sot
Këto janë shenjat që tregojnë se jeni prekur nga sëmundja e mëlçisë

Shëndetësia

Këto janë shenjat që tregojnë se jeni prekur nga sëmundja e mëlçisë

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 07:26
Foto ilustrim

Mëlçia është organ që vazhdimisht nxjerr toksina, filtron gjakun nga zorrët dhe trajton lëndë ushqyese.

Ndodhë shpesh që mund të keni probleme në këtë organ të rëndësishëm të trupit, por nuk e dini se në fakt trupi juaj ju ka paralajmëruar.

Këto janë shenjat që tregojnë se mund të jeni prekur nga sëmundja e mëlçisë:

Sytë e zverdhur

Lëng i shtuar në stomak

Hepatit A, B dhe C

Nuk mund të ndaloni kruajtjen

Lodhje kronike

Alkoolizmi i rëndë

Mbipesha

Historia e sëmundjes familjare

Shqetësim dhe harresë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...