Ja pse duhet shijuar një gotë birrë e ftohtë këto ditë të nxehta - Bota Sot
Ja pse duhet shijuar një gotë birrë e ftohtë këto ditë të nxehta

Shëndetësia

Ja pse duhet shijuar një gotë birrë e ftohtë këto ditë të nxehta

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 14:56
Ilustrim

Shumë prej nesh e preferojnë ndonjë gotë birrë të ftohtë gjatë verës.

Dhe mirë bëni.

Mësoni 6 arsye se përse mund ta pini pa “vrarje” ndërgjegjieje një gotë birrë.

-Të sjell në gjendje të mirë, në humor të mirë

-Përmirëson memorien

-Mbron veshkat

-Redukton kolesterolin

-Përmirëson tretjen

Redukton stresin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...