Shtrydhni një limon në vaj ulliri, ja çfarë do të ndodhë - Bota Sot
Shtrydhni një limon në vaj ulliri, ja çfarë do të ndodhë

Shëndetësia

Shtrydhni një limon në vaj ulliri, ja çfarë do të ndodhë

Më: 23 maj 2020 Në ora: 20:35
Ilustrim

Mjekësia alternative është bërë jashtëzakonisht e popullarizuar viteve të fundit.

Ajo mund të përmirësojë shëndetin tuaj të përgjithshëm dhe të trajtojë një gamë të gjerë sëmundjesh dhe gjendjesh shëndetësore.

Largimi i toksinave dhe mbetjeve nga trupi juaj është mënyra më e mirë për të mbajtur në kontroll shëndetin tuaj të përgjithshëm.

Zorrët, mëlçia dhe veshkat janë organet më të rëndësishme, përgjegjëse për detoksikimin trupor.

Vaji i ullirit dhe lëngu i limonit janë dy përbërësit me beneficione maksimale në procesin e detoksikimin. Këta dy përbërës do t’ju mbrojnë juve nga gjendjet e rrezikshme shëndetësore, inflamacionet, sëmundjet, infeksionet dhe të largoni të gjitha toksinat.

Për t’i arritur të gjitha këto, kombinojini përbërësit në raportin 1: 1, përzieni ato dhe konsumoni përzierjen e arritur çdo ditë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat