E konfirmuar: Përfundon partneriteti mes OnePlus dhe McLaren! - Bota Sot
E konfirmuar: Përfundon partneriteti mes OnePlus dhe McLaren!

Shkencë & Teknologji

E konfirmuar: Përfundon partneriteti mes OnePlus dhe McLaren!

Më: 31 maj 2020 Në ora: 12:42
Foto Ilustrim

Javën e kaluar, u raportua që partneriteti mes OnePlus me McLaren mund të marrë fund, sepse prodhuesi i telefonit nuk është më i listuar si një partner i F12020 në faqen e McLaren.

Tani lajmi është konfirmuar edhe zyrtarisht nga prodhuesi britanik i automjeteve sportive, duke e bërë të qartë se partneriteti i saj i gjatë me OnePlus tani ka mbaruar.

Megjithëse OnePlus Concept One kurrë bëri një lansim zyrtar, ne pamë modelet e McLaren Edition të OnePlus 7T Pro dhe OnePlus 6T që dolën në shitje me specifika të avancuara dhe modele ekskluzive.

Me konfirmimin e fundit, është e sigurt të thuhet se nuk do të ketë më një variant të OnePlus 8 McLaren këtë vit, ose telefona të ardhshëm të markës McLaren dhe OnePlus.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat