Rrjedhin fotot e Samsung Galaxy Fold 2, një telefon i mençur me një ekran të shkëlqyeshëm - Bota Sot
Rrjedhin fotot e Samsung Galaxy Fold 2, një telefon i mençur me një ekran të shkëlqyeshëm

Shkencë & Teknologji

Rrjedhin fotot e Samsung Galaxy Fold 2, një telefon i mençur me një ekran të shkëlqyeshëm

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 12:52
Samsung Galaxy Fold 2

Ice Universe ka zbuluar disa foto të Samsung Galaxy Fold 2.

Ice Universe është një faqe në internet mjaft e besueshme kur është fjala për zbulimin e fotove të telefonave të mençur pa u prezantuar ende zyrtarisht.

Ice Universe tregoi se Galaxy Fold 2 do të ketë një ekran prej 7,7 inçësh, një trashësi 3.8 mm dhe një aparat fotografik me një vrimë. Dhe diametri i vrimës do të jetë 4.8 mm.

Fold 2 gjithashtu mendohet se mundësohet nga procesori Snapdragon 865 dhe do të ketë mbështetje 5G. Do të ketë një bateri 4,500 mAh dhe gjithashtu të ketë një të ashtuquajtur “Glass Ultra-Thin”.

Deri më tani, është ende e panjohur se sa mund të kushtojë Fold 2, por pritet të jetë më e lirë se Fold origjinal. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat