E keni përdorur gabimisht, ky është kuptimi i “Duarve të Hapura”

Shkencë & Teknologji

E keni përdorur gabimisht, ky është kuptimi i “Duarve të Hapura”

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 07:28
Foto ilustrim

Kjo është nja nga emojet më konfuze kur bëhet fjalë për gjestet me dorë, dhe shumica e njerëzve e përdorin gabimisht.

Ky emoj përfaqëson çiltërsinë, por ndonjëherë përdoret si përqafim ose si shfaqje e duarve të xhazit.

Duart e Hapura Emoji mund të thonë: “Më lejoni t’ju jap një përqafim të madh!”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat