Shpikjet që duhet t’i shihni patjetër - Bota Sot
Shpikjet që duhet t’i shihni patjetër

Shkencë & Teknologji

Shpikjet që duhet t’i shihni patjetër

Më: 7 tetor 2017 Në ora: 18:57
Ilustrim

Çfarë keni parë për herë të fundit nga teknologjia?

Çdo herë e më shumë shpikjet e reja po mahnisin njerëzimin.

Përditshmëria vjen duke u bërë më e lehtë me anë të këtyre mjeteve teknologjike, duke na ruajtur kohë dhe hapësirë kudo që ndodhemi.

Që nga shtrati i fjetjes deri tek roboti për mbajtjen e shtëpisë pastër, ju mund të gjeni në videon më poshtë mjete të reja dhe fleksibile për ju.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test