Instax Square SQ6, magjia e fotos kuadrate - Bota Sot
Instax Square SQ6, magjia e fotos kuadrate

Shkencë & Teknologji

E hënë, 22 tetor 2018

Instax Square SQ6, magjia e fotos kuadrate

Më: 22 maj 2018 Në ora: 12:54
Ilustrim

Jetë të gjatë selfie, filtrave më të veçantë dhe fotove që shpërndahen menjëherë në rrjetet sociale. A bën dot kush pa to?

Por përveç kësaj, është bukuria e pakohë e fotove të printuara, ato që ia vlen të mbahen dhe që në një moment rijetojnë “fizikisht” kujtimet më të bukura.

Janë fotot që mund të ruani ose të dhuroni e që me kalimin e kohës dalin papritur, dhe kthejnë kohën pas.

Për shkak se vera po vjen dhe ka momentet e saj që duhen mbajtur, Fujifilm sjell Instax Square SQ6 analoge, dhe me formatin kuadrat të fotove 1:1 për ata që duan të fiksojnë momentet më të bukura.

E vogël dhe kuadrate, me pamjen e saj që ngjan fiks si Instagram, Instax Square SQ6 është një objekt dizajni, dhe mjaft zbavitës për tu përdorur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test