Trump përdor dy telefona të thjeshtë, mund të përgjohen që të dy - Bota Sot
Trump përdor dy telefona të thjeshtë, mund të përgjohen që të dy

Shkencë & Teknologji

E premte, 19 tetor 2018

Trump përdor dy telefona të thjeshtë, mund të përgjohen që të dy

Më: 22 maj 2018 Në ora: 17:52
Donald Trump

Donald Trump është duke përdorur dy telefona të thjesht. Që të dy përgjohen dhe nuk kanë fare shkallë të lartë të sigurisë. Presidenti thuhet se refuzon të lejojë stafin e tij të forcojë sigurinë e telefonave të tij.

Politico raporton se ai gjithashtu është lëshuar një telefon që mund të bëjë vetëm thirrje ndërsa në tjetrin pranon thirrje.

Stafi i Trump nuk ka pranuar që të tregoi modelet e dy telefonëve, por thuhet se që të dy nuk kanë fare të instaluara rrjete sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test