Aksident i rëndë në Shkodër, 1 person në gjendje të rëndë! - Bota Sot
Aksident i rëndë në Shkodër, 1 person në gjendje të rëndë!

Shkodra

Aksident i rëndë në Shkodër, 1 person në gjendje të rëndë!

Më: 30 dhjetor 2018 Në ora: 19:31
Foto ilustrim

Një aksident i rënd ka ndodhur në fshatin Bardhaj të njësisë administrative Rrethinaj të Shkodër.

Një person i cili ka qenë duke udhëtuar me motoçikletë ka humbur ekuilibrin dhe ka dalë jashtë rruge.

I plagosur është dërguar me urgjencë në spitalin e Shkodrës ku është në gjendje të rëndë për jetën, ndërkohë që një tjetër është jashtë rrezikut për jetën.

Dy të aksidentuarit janë burrë dhe grua, ata janë Çesk Ndue Marashi dhe Age Pjetër Marashi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...