Studentët nuk lejojnë nisjen e mësimit në Shkodër, bllokojnë Rektoratin - Bota Sot
Studentët nuk lejojnë nisjen e mësimit në Shkodër, bllokojnë Rektoratin

Shkodra

Studentët nuk lejojnë nisjen e mësimit në Shkodër, bllokojnë Rektoratin

Më: 4 shkurt 2019 Në ora: 08:28
Foto Ilustrim

Mëngjesi i kësaj të hëne, 4 shkurt 2019, i ka gjetur të vendosur  një grup studentësh të Universitetit të Shkodrës për vijimin e bojkotit.

Ata kanë bllokuar hyrjen e Rektoratit me banka dhe karrige për të mos lejuar futjen e studentëve të tjerë dhe pedagogëve.

Ky zhvillim vjen teksa Rektorati kishte njoftuar nisjen e procesit mësimor për sot.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...