Ngacmoi seksualisht një vajzë 15- vjeçare, arrestohet polici në Shkodër - Bota Sot
Ngacmoi seksualisht një vajzë 15- vjeçare, arrestohet polici në Shkodër

Shkodra

Ngacmoi seksualisht një vajzë 15- vjeçare, arrestohet polici në Shkodër

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 13:56
Berhan Bajrakurti

Policia e Shkodrës ka arrestuar një punonjës policie, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur.

Në pranga ka përfunduar shefi i policisë së zonës Grumiere në Malësinë e Madhe, Berhan Bajrakurti, pas një videoje të publikuar në rrjetet sociale teksa ai flet në kamera dhe bën veprime të turpshme para një vajze 15 – vjeçare.

“Ne Shkoder eshte arrestuar menjehere punonjesi i policise qe eshte shfaqur ne videon e publikuar ne media. Berhan Bajrakurti, specialist i Policimit ne komunitet (SPZ) Gruemire, Komisariati Policisë Malësi e Madhe”, njofton policia.

Ishte nëna e 15- vjeares, e cila ka thënë se shefi i policisë e ka marrë në makinë vajzën dhe ka kryer akte të turpshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...