"Stop dhunës dhe përdhunimit", studentët e Shkodrës protestë para Komisariatit - Bota Sot
"Stop dhunës dhe përdhunimit", studentët e Shkodrës protestë para Komisariatit

Shkodra

"Stop dhunës dhe përdhunimit", studentët e Shkodrës protestë para Komisariatit

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 10:00
Pamje nga protesta

Studentët e Shkodrës sot kanë dalë në protestë përpara komisariatit të policisë, pas video skandalit ku shfaqet efektivi i Malësisë së Madhe duke kryer veprime të turpshme.

"Prostitucioni, stop dhunës, përdhunimit", ishte një nga parullat e studentëve.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...