Pas vrasjes së vëllezërve Bilali, shkarkohet drejtori i policisë së Shkodrës - Bota Sot
Pas vrasjes së vëllezërve Bilali, shkarkohet drejtori i policisë së Shkodrës

Shkodra

Pas vrasjes së vëllezërve Bilali, shkarkohet drejtori i policisë së Shkodrës

Më: 30 mars 2019 Në ora: 19:47
Sander Lleshaj

Pak orës pas vrasjes së dy vëllezërve Astrit dhe Brahim Bilali është shkarkuar nga detyra drejtori i Policisë së Shkodrës Vehbi Bushati dhe në vend të tij është emëruar Niko Brahimi

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...