Lleshaj e Veliu sërish në Shkodër, takime me drejtues të policisë dhe prokurorisë - Bota Sot
Lleshaj e Veliu sërish në Shkodër, takime me drejtues të policisë dhe prokurorisë

Shkodra

Lleshaj e Veliu sërish në Shkodër, takime me drejtues të policisë dhe prokurorisë

Më: 3 prill 2019 Në ora: 17:21
Foto

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj është ndalur sërish sot në Shkodër. I shoqëruar me drejtorin e përgjithshëm të policisë Ardi Veliu, ata kanë zhvilluar takim një takim në prefekturë me drejtues të policisë dhe prokurorisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...