Kryetari i PS-se Shkoder emërohet dhe drejtor i Postës, prag zgjedhje elektorale - Bota Sot
Kryetari i PS-se Shkoder emërohet dhe drejtor i Postës, prag zgjedhje elektorale

Shkodra

Kryetari i PS-se Shkoder emërohet dhe drejtor i Postës, prag zgjedhje elektorale

Më: 25 prill 2019 Në ora: 09:45
Foto

Kur jemi në prag të fushatës elektorale për zgjedhjet vendore që janë firmosur nga presidenti më 30 qershor në Shkodër nisin dhe ndryshimet në administratë.

Kryetari i PS-së së Shkodrës, Edmond Emini është emëruar drejtori i ri i filialit të postës në Shkodër. Vetë drejtori i Përgjithshëm i Postës Shqiptare, Laert Duraj ishte në Shkodër për të bërë prezantimin e titullarit të ri.

Nga kjo detyrë u largua Paulin Ndoja. Ky rrotacion në prag të fushatës elektorale pritet të pasohet edhe nga të tjerë.

Prefekti Valdrin Pjetri deklaroi se ky është vetëm fillimi. "Do të ketë dhe ndryshime të tjera, pasi ka drejtorë që janë në gjumë. Nuk mund të tolerohet kjo" tha Pjetri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...