Rama pritet me protesta në Shkodër - Bota Sot
Rama pritet me protesta në Shkodër

Shkodra

Rama pritet me protesta në Shkodër

Më: 26 prill 2019 Në ora: 10:30
Protesta Shkoder

Anëtarë dhe mbështetës të Partisë Demokratike dhe forcave të tjera opozitare po i bllokojnë rrugën kryeministrit shqiptar, i cili ditën e sotme pritet të mbërrijë në Shkodër dhe në Malësinë e Madhe.

Protestuesit thonë se kryeministri nuk është i mirëpritur në Shkodër pasi, sipas tyre, e ka persekutuar këtë qytet, percjell tch.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...