Tensione në Shkodër, Voltana Ademi kërkon lirimin e KZAZ-së - Bota Sot
Tensione në Shkodër, Voltana Ademi kërkon lirimin e KZAZ-së

Shkodra

Tensione në Shkodër, Voltana Ademi kërkon lirimin e KZAZ-së

Më: 21 qershor 2019 Në ora: 13:56
Voltana Ademi

Tensione në Shkodër, Voltana Ademi kërkon lirimin e KZAZ-së.

Janë regjistruar sërish tensione në KZAZ-të në Shkodër.

Kryebashkiakja ,Voltana Ademi së bashku me mbështetës të opozitës ndodhen në KZAZ-në nr 3, dhe kërkojnë lirmin e saj nga materialet zgjedhore.

Në një deklaratë për mediat, Ademi tha se shkolla "Shejnaze Juka" nuk është miratuar për të funksionuar si KZAZ.

"Në informacionin që ne morën në shkollën "Shejnaze Juka" janë depozituar materiale zgjedhore. Por kjo shkollë nuk është miratuar për të funksionuar si KZAZ,"-tha Ademi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat