Shkodër/ Sekuestrohen 300 kg lëndë narkotike, në pranga një person - Bota Sot
Shkodër/ Sekuestrohen 300 kg lëndë narkotike, në pranga një person

Shkodra

Shkodër/ Sekuestrohen 300 kg lëndë narkotike, në pranga një person

Më: 3 korrik 2019 Në ora: 16:38
Ilustrim

Policia e Shkodrës ka sekuestruar këtë të mërkurë 300 kg lëndë narkotike.

Droga po transportohej me një furgon me targë AA855, ndërsa është arrestuar shtetasi Gentian M.

Policia ndërkohë ka arrestuar disa persona dhe ka nisur hetimet për të zbuluar destinacionin e lëndës narkotike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat