Shkodër, turistja lyp para për të blerë birra e hashash - Bota Sot
Shkodër, turistja lyp para për të blerë birra e hashash

Shkodra

Shkodër, turistja lyp para për të blerë birra e hashash

Më: 27 korrik 2019 Në ora: 16:16
Një turiste në Pedonalen e Shkodrës lyp para që të blejë birra dhe bar (hashash).

Në Shqipëri ka shumë të varfër që detyrohen të lypin para për të siguruar bukën e gojës.

Por çudia vjen nga Shkodra, një turiste në Pedonalen e Shkodrës lyp para që të blejë birra dhe bar (hashash).

Ajo është e ulur në një nga zonat më të frekuentuara në Shkodër dhe pa asnjë kompleks kërkon para që të blejë birra dhe hashash.

Në foto dallohen dy çantat e turistes, si dhe një gotë metalike ku qytetarët mund t’i dhurojnë para.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat