Spektakli i fishekzjarreve në Shkodër: Gëzuar 2020!

Shkodra

Spektakli i fishekzjarreve në Shkodër: Gëzuar 2020!

Më: 1 janar 2020 Në ora: 10:11
Foto ilustrim

Ardhja e vitit 2020 u prit me një spektakël fishekzjarresh edhe në qytetin e Shkodrës.

Të shumtë ishin qytetarët që dolën në shesh për të pritur Vitin e Ri. Të shumtë ishin dhe ata që e ndoqën spektaklin nga shtëpia e tyre duke trokitur gotat me familjarët për një mot më të mirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat