Të shtëna me armë zjarri në Shkodër

Shkodra

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër

Më: 8 janar 2020 Në ora: 14:04
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Shkodër.

Është qëlluar me breshëri në drejtim të një banese në Grudë.

Zjarri është hapur nga dy persona, ndërkohë që nuk dihet ende identiteti i tyre si dhe rrethanat e ngjarjes, raportojnë mediet shqiptare.

Deri më tani nuk raportohet për viktima.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat