Edhe dy persona të prekur me koronavirus në Shkodër - Bota Sot
Edhe dy persona të prekur me koronavirus në Shkodër

Shkodra

Edhe dy persona të prekur me koronavirus në Shkodër

Më: 28 mars 2020 Në ora: 17:57
Ilustrim

Në qarkun e Shkodrës është rritur numri i të prekurve me koronavirus. Mësohet se në Vaun e Dejës, dy persona kanë rezultuar pozitiv.

Të prekurit janë familjarë të 35-vjeçarit, i cili iu shtua dje listës se të prekurve në Qarkun Shkodër.

Nena dhe kunata e 35 vjeçarit kane rezultuar pozitiv.

Në total numri i të prekurve në qarkun e Shkodrës ka shkuar në 8.

Sipas ministrisë së Shëndetësisë në total numri i të prekurve me covid-19 ka shkuar në 197, ndërsa vetëm në 24 orët e fundit 11 raste kanë rezultuar pozitiv.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat