Shkodër, shkon në 48 numri i të infektuarve me coronavirus - Bota Sot
Shkodër, shkon në 48 numri i të infektuarve me coronavirus

Shkodra

Shkodër, shkon në 48 numri i të infektuarve me coronavirus

Më: 6 prill 2020 Në ora: 10:24
Shkoder

Nga 26 tampon, 6 prej tyre kanë rezultuar pozitiv në Shkodër.

2 familjarët e 80 vjeçares e cila ndërroi jetë dje dhe infermieri i cili i shërbente prej muaji dolën të infektuar.

Pozitiv rezultuan edhe 1 anëtar i familjes nga Dobraçi dhe 2 anëtarë të familjes nga Kirasi.

Kjo e çon numrin e të infektuarve në qarkun Shkodër në 48 , ndërsa në Bashkinë Shkodër 44.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat