Plas arma në Shkodër, një person në gjendje të rëndë

Shkodra

Plas arma në Shkodër, një person në gjendje të rëndë

Më: 28 prill 2020 Në ora: 17:39
Shkodër

Një plagosje me armë ka ndodhur pak më parë në Shkodër në afërsi të Urës së Bunës.

Sipas burimeve i plagosuri ndodhet në gjendje të rëndë pasi është qëlluar me disa plumba që e kanë kapur në shpinë.

Ai është dërguar me urgjencë për në spital, teksa policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat