Shpërthen gazi nga bombola në Postribë të Shkodrës, plagoset rëndë një person - Bota Sot
Shpërthen gazi nga bombola në Postribë të Shkodrës, plagoset rëndë një person

Shkodra

Shpërthen gazi nga bombola në Postribë të Shkodrës, plagoset rëndë një person

Më: 4 maj 2020 Në ora: 16:40
Foto ilustrim

Një bombol gazi ka rrjedhur dhe për pasojë ka shpërthyer në flakë  pak minuta më parë në fshatin Ura e Shtrenjtë, njësia administrative Postribë, në Shkodër.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se si pasojë e shpërthimit ka mbetur i plagosur rëndë shtetasi S. Fikaj 52 vjeç.

Pas ndihmës së parë ai është dërguar në Tiranë për mjekim më të specializuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat