Tragjedia në Shkodër/ Si u mbyten dy persona në lumin Buna, njëri 14 vjeçar

Shkodra

Tragjedia në Shkodër/ Si u mbyten dy persona në lumin Buna, njëri 14 vjeçar

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 09:50
Foto

Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë ditës së djeshme në qytetin e Shkodrës. Dy persona janë mbytur diten e djeshme në lumin Buna.

Ngjarja është shënuar në afërësi të fshatin Darragjat. Trupat e pajetë janë nxjerrë po ditën e djeshme. Njëri mësohet se është 14 vjeçar ndërsa tjetri 39 vjeçar.

Ata kanë qenë duke u larë dhe i ka marrë rrjedha  ujit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat