Aksidentoi për vdekje çiftin polak, Gjykata e Shkodrës e lë në burg 27-vjeçarin

Shkodra

Aksidentoi për vdekje çiftin polak, Gjykata e Shkodrës e lë në burg 27-vjeçarin

Më: 9 maj 2022 Në ora: 14:18
Foto ilustrim

Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për drejtuesin e mjetit David Gjonaj që aksidentoi për vdekje çiftin e bashkëshortëve polak.

Gazetari Senad Nikshiqi raportoi për “BalkanWeb” se masa e sigurisë është dhënë nga gjyqtarja Izabela Radovani.

Gjykata e ka cilësuar të ligjshëm arrestimin e 27- vjeçarit.

Seanca është mbajtur me dyer të mbyllura, ndërkohë që drejtuesi i mjetit në gjykatë ka deklaruar se gjithçka ka ndodhur nga pakujdesia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat