Plagosja me thikë në Shkodër, kapet autori

Shkodra

Plagosja me thikë në Shkodër, kapet autori

Më: 26 janar 2023 Në ora: 19:34
Foto nga vendi i ngjarjes

Një person është plagosur sot me thikë në Shkodër.

Është arrestuar autori i plagosjes në Shkodër.

Zyhdi Shpejtimi ka rënë në prangat e policisë pasi qëlloi me thikë shtetasin Bledar Troshani pas një sherri në qendër të qytetit.

Mësohet se Troshani ka marrë plagë të rënda dhe aktualisht ndodhet në sallën e operacionit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat