OSHEE: Nesër do të stakojmë energjinë në Shkodër - Bota Sot
OSHEE: Nesër do të stakojmë energjinë në Shkodër

Shkodra

OSHEE: Nesër do të stakojmë energjinë në Shkodër

Më: 15 nëntor 2016 Në ora: 07:56
Ilustrim

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE, njofton se për arsye remonti do të stakojë energjinë elektrike, nesër, dt 16 nëntor në oraret 10:00-16:00 në linjën Shkodra 2 - Velipojë.

Pa energji gjatë kësaj kohe do të jenë: Ish-komuna Oblikë,  Bërdicë, Dajç, Velipojë dhe plazhi Velipojë, Hidrovoret Cas e Vilu.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat