Shfajësohet xhaxhi që vrau nipin në Shkodër: Më sulmoi i pari - Bota Sot
Shfajësohet xhaxhi që vrau nipin në Shkodër: Më sulmoi i pari

Shkodra

E hënë, 22 tetor 2018

Shfajësohet xhaxhi që vrau nipin në Shkodër: Më sulmoi i pari

Më: 27 shtator 2017 Në ora: 14:22
Gjykata

Gjykata e Krimeve të Rënda ka caktuar masën arrest me burg për 62-vjeçarin Bujar Kuçi, i cili qëlloi për vdekje nipin e tij Mirsad Kuçin.

Para gjykatës, 62-vjeçari ka deklaruar se ka qenë nipi i tij që e ka sulmuar i pari, duke detyruar këtë të fundit që ta vrasë.

Sherri mes tij dhe nipit, duke se ka qenë i vazhdueshëm, që nga arsye pse viktima e parkonte makinë në oborrin e përbashkët që kishin dy familjet, ai ishte konfliktuar edhe për jashtëqitjen e qenit.

Ndërsa, debati mes tyre, ka përfunduar keq pasi, 62-vjeçari ka marrë thikën dhe ka goditur për vdekje nipin e tij. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test