Shpërthen makina e inspektores së Drejtorisë Arsimore Rajonale (Emri) - Bota Sot
Shpërthen makina e inspektores së Drejtorisë Arsimore Rajonale (Emri)

Shkodra

Shpërthen makina e inspektores së Drejtorisë Arsimore Rajonale (Emri)

Më: 11 tetor 2017 Në ora: 07:42
ilustrim

Një makinë tip “Wolkswagen”, ka shpërthyer në qytetin e Shkodrës, më konkretisht në zonën e njohur ndryshe si zona e “Dollarit”.

Sipas informacioneve që vijnë nga Shkodra, bëhet me dije se një automjet ka shpërthyer në qendër të qytetit dhe sipas policisë shpërthimi i makinës është shkaktuar nga një problem elektrik.

Gjithashtu mësohet se makina është në pronësi të një inspektoreje të Drejtorisë Arsimore Rajonale Shkodër. Automjeti në pronësi të inspektores së DAR në Shkodër, Frifa Kopliku.

Nuk raportohen pasoja në njerëz, por vetëm dëme materiale. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...