Qytetari denoncon: Ja si i gënjen Edi Rama Shkodranët me rrugën e Velipojës - Bota Sot
Qytetari denoncon: Ja si i gënjen Edi Rama Shkodranët me rrugën e Velipojës

Shkodra

Qytetari denoncon: Ja si i gënjen Edi Rama Shkodranët me rrugën e Velipojës

Më: 24 tetor 2017 Në ora: 18:35
Rrruga në Velipojë

Ish-kreu i qeverisë Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari i cili i përgjigjet kryeministrit Edi Rama lidhur me një rrugë në Velipojë.

Sipas qytetarit në fjalë Rama ka publikuar një foto duke thënë se rruga përfundon në maj, ndërkohë që ende nuk janë shtruar as 500 metra të saj.

“Nadja e mirë zoti Berisha. Të uroj shëndet. Me qenë se Edi Eskobari publikoi një foto me rrugën e Velipojës, ku citoi se në maj përfundon në një kohë që ka 7 muj që ka fillu dhe ala nuk janë shtru veç 500 metër rrugë. Ai thotë që në maj përfundon? Unë desha t’i thoja mos gënje shkodranët që në mëngjes. Por Edi legeni ma ka hek të drejtën e komentit në fcb. Të lutem thuj mos na gënje se nuk të besojnë shkodranët”, thuhet në mesazhin e qytetarit, publikuar nga Berisha.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test