Shkrumbohet banesa në Shkodër, ja kush e shkaktoi - Bota Sot
Shkrumbohet banesa në Shkodër, ja kush e shkaktoi

Shkodra

Shkrumbohet banesa në Shkodër, ja kush e shkaktoi

Më: 22 nëntor 2017 Në ora: 09:18
Pamje nga banesa

Një banesë është shkrumbuar nga zjarri orët e para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Shkodrës. Sipas hetimeve paraprake të kryera në vendin e ngjarjes, shkak për këtë ngjarje dyshohet të jetë pakujdesia e kryefamiljarëve. Zonja e shtëpisë dyshohet se ka harruar ndezur ndonjë nga pajisjet elektor-shtëpiake.
Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur 3 zjarrëfikëse dhe efektivë të shumtë të policisë, të cilët bënë të mundur shuarjen e flakëve. Shtëpia është djegur totalisht në 3 dhomat e saj. Banesa mësohet se ishte marrë me qera nga një zonjë, ndërsa fatmirësisht të gjithë familjarët kanë shpëtuar.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test