Nëna e Florenc Beqirajt bie pa ndjenja: Djalin ma vrau policia franceze - Bota Sot
Nëna e Florenc Beqirajt bie pa ndjenja: Djalin ma vrau policia franceze

Shkodra

Nëna e Florenc Beqirajt bie pa ndjenja: Djalin ma vrau policia franceze

Më: 23 dhjetor 2017 Në ora: 17:19
Nëna e Florenc Beqirajt

Nena e Florenc Beqirit, Laureta Beqiri dhe gjyshja Fife Rexha reagojne pas ndarjes nga jeta te te riut ne France.

Nena e tij mes lotesh ka dyshime se Florencin e ka vrare policia franceze ose te burgosurit. Ajo thote se Florenci ka qene rreth nje muaj ne burg.

Hera e fundit kur ka folur me djalin ka qene data 8 dhjetor. Me pas, fillimisht familjaret kane folur me nje polic te burgut i cili i ka thene Florenci ka shkuar u dhunuar ne spital.

Nena e Florencit shorehet se burri i saj e ka gjetur djalin te dhunuar ne spital, me tela ne mish.

Familjaret kane dyshime se mjeket francez i kane hequr tubat e oksigjenit ndersa edhe gjyshja e tij dyshon se eshte nje vrasje ne bashkepunim mes policise dhe spitalit per te fshehur ngjarjen.

Familja Beqiri kerkon drejtesi dhe te zbardhet ngjarja. Po ashtu i ben apel shtetit qe te sjellin trupin e Florencit sepse s’kane mundesi ekonomike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test