Reshje shiu në të gjithë vendin, në Shkodër më intensive - Bota Sot
Reshje shiu në të gjithë vendin, në Shkodër më intensive

Shkodra

Reshje shiu në të gjithë vendin, në Shkodër më intensive

Më: 2 shkurt 2018 Në ora: 10:37
Ilustrim

Ditën e sotme priten reshje në të gjithë territorin, që në shumicën e qarqeve do të jenë mesatare ose intensive, ndërsa në Shkodër shumë intensive.

IGJEUM njofton se ditën e shtunë, priten reshje në formën e dëborës në 1500 m mbi nivelin e detit.

Sot, temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 8 °C / 15 °C
në vendet e ulëta: 7 °C / 14 °C
në vendet malore: 3 °C / 10 °C.

Era pritet të fryjë e lehtë, ndërsa në bregdet dhe në zonat e larta malore mesatare deri e fortë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test