Zbulohen pamjet, momenti i ekzekutimit të Boran Bërçanës dhe Silvana Ndocit - Bota Sot
Zbulohen pamjet, momenti i ekzekutimit të Boran Bërçanës dhe Silvana Ndocit

Shkodra

E shtunë, 20 tetor 2018

Zbulohen pamjet, momenti i ekzekutimit të Boran Bërçanës dhe Silvana Ndocit

Më: 15 gusht 2018 Në ora: 19:21
Pamje të vrasjes së dyfishtë që ndodhi në Shkodër më 15 Korrik

Pamje të vrasjes së dyfishtë që ndodhi në Shkodër më 15 Korrik janë publikuar në media.

Në video e publikua nga “Report Tv”, duket ekzekutori që i afrohet makinës së çifti.

“7 sekonda i janë dashur vrasësit për të ekzekutuar Boran Berçanën dhe bashkëjetuesen e tij Silvana Ndoci, në prezencë të fëmijës së tyre brenda në makinë”, raporton “Report TV”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test