Digjet gjatë natës makina në Shkodër - Bota Sot
Digjet gjatë natës makina në Shkodër

Shkodra

Digjet gjatë natës makina në Shkodër

Më: 30 nëntor 2018 Në ora: 10:22
Foto ilustrim

Një makinë është djegur nga zjarri në orete e para të megjesit ne ayetetyin e Shkdres

Ngjarja rreth orës 4.15 minuta, kur një mjet tip benz është djegur plotësisht ne lagjen Rus.

Dyshohet se janë dhe dy makina te tjera që janë demtuar nga flakët si pasojë e zjarrit që kishte përfshirë mercedesin.

Dyshohet për difekt teknik.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...