Rama thotë “Mirëmëngjes!” nga Postriba - Bota Sot
Rama thotë “Mirëmëngjes!” nga Postriba

Shkodra

Rama thotë “Mirëmëngjes!” nga Postriba

Më: 2 dhjetor 2018 Në ora: 10:18
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama u ka uruar një mëngjes të mirë shqiptarëve, nëpërmjet një videoje ku tregohet se ka nisur puna për ndërtimin e shtëpisë së re për Vullnet Shabajn, në Postribë të Shkodrës.

Rama e pati vizituar më herët këtë familje, ndërsa atëherë takoi edhe vajzën e vogël të Vullnetit, të cilës i premto se do të bëhej shoqe me djalin e tij, Zahon.

Janë të shumta rastet tashmë, ku kryeministri Rama i “vesh” shtetit rolin e bamirësit, për të ndihmuar familjet që jetojnë në kushte të vështira ekonomike dhe sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...