Vrasja e djeshme në Shkup, viktima është një 38-vjeçar - Bota Sot
Vrasja e djeshme në Shkup, viktima është një 38-vjeçar

Shkupi

Vrasja e djeshme në Shkup, viktima është një 38-vjeçar

Më: 29 dhjetor 2018 Në ora: 13:00
Pamje nga vendi i ngjarjes ku ndodhi vrasja

Personi i cili u gjet i vdekur mbrëmjen e djeshme është D.N (38), bëjnë të ditur nga policia.

Sipas informacioneve zyrtare nga MPB, personi i vdekur ka vozitur veturën “Passat” me targa të Shkupit me çka më vonë u konstatua se është pronë e D.N.

Policia dhe prokurori publik kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë marrë masat dhe aktivitetet e nevojshme.

Vrasja është kryer me armë zjarri. Trupi është dërguar për autopsi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...