Del nga rruga një makinë në Shkup, lëndohet rëndë shoferi - Bota Sot
Del nga rruga një makinë në Shkup, lëndohet rëndë shoferi

Shkupi

Del nga rruga një makinë në Shkup, lëndohet rëndë shoferi

Më: 7 janar 2019 Në ora: 12:59
Ilustrim

Vetura e tipit “Golf” mbrëmë ka dalë nga rruga afër fshatit Varvara me çka shoferi i automjetit ka marrë lëndime të rënda.

Siç njoftojnë nga MPB, mbrëmë rreth orës 12:45 është paraqitur rasti se në rrugën rajonale Shkup – QHE Kozjak në hyrje të fshatit Varvara vetura e markës Golf me tabela regjistrimi nga Shkupi, e drejtuar nga D.K (54) nga Shkupi, ka dal nga rruga dhe është rrokullisur.

D.K me veturë të Ndihmës së Shpejt mjekësore është dërguar në klinikën “Nënë Tereza” ku i janë konstatuar lëndime të rënda trupore.

Ekipi i SPB Shkup ka kryer ekspertizë në vendin e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...