Shkup: Një person i panjohur ia vjedh portofolin një 37 vjeçari - Bota Sot
Shkup: Një person i panjohur ia vjedh portofolin një 37 vjeçari

Shkupi

Shkup: Një person i panjohur ia vjedh portofolin një 37 vjeçari

Më: 26 janar 2019 Në ora: 15:32
Foto ilustrim

Me 25.01.2019 rreth orës 18.00 në Shkup është lajmëruar se në rrugën “Buteli” një kryerës i panjohur e ka vjedhur V.A.(37) nga Shkupi dhe duke iu kërcënuar ia ka vjedhur portofolin.

Po ndërmerren masa për gjetjen e kryerësit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...